Jak uwieść mężczyznę

Mężczyźni to wzrokowcy. Uwodzenie mężczyzn nie jest tak trudne, jak uwodzenie kobiet. Nie wszystkie panie są jednak śmiałe i chętne do rozmowy. Niestety kobiety często mają kompleksy i to stanowi barierę przed potencjalnym poderwaniem mężczyzny. To sprawia, że zwracają uwagę na kobietę? Co robić, aby stracili głowę dla kobiety? Oto kilka rad.

Perfumy

Perfumy działają na mężczyzn bezapelacyjnie. To ważne, aby były one delikatne i tajemnicze. Koniecznie muszą być drogie i markowe, ponieważ takie perfumy są o wiele bardziej trwałe, niż zwykłe wody toaletowe. Mogą być to perfumy używane porą wieczorową. Rozbudzi to fantazję mężczyzny i sprawi, że stanie się on zaciekawiony.

Szminka

Niestety fakt, iż czerwona szminka działa na mężczyzn to mit. Warto pamiętać, że nie do każdej kobiety pasuje ten odcień szminki. Warunki są dwa. Pierwszy z nich dotyczy opalonej skóry, ponieważ czerwona szminka na bladej skórze wygląda odstraszająco. Drugi punkt dotyczy białego uśmiechu. Niestety niektóre osoby mają nieco bardziej żółty odcień kości i to już dyskwalifikuje w noszeniu czerwonej szminki. Warto zakupić pomadkę w odcieniu różowym lub beżowym. Będzie wyglądało to znacznie bardziej naturalnie.

Szpilki

Wysmuklają nogi i dodają pewności siebie. Każda pani powinna mieć parę klasycznych, czerwonych szpilek w swojej garderobie. To nieodłączny element garderoby każdej kobiety. Nie bójmy się zakładać wysokich obcasów. Są nie tylko seksowne, ale i działają na korzyść kobiet. Każdy mężczyzna bez wątpienia zwróci uwagę na kobietę w pięknych butach.

Masz problem z podrywaniem? Dzięki stronie Uwodzenie.org możesz go pokonać

Seksowna bielizna

Nawet jeżeli danego wieczora nie będzie ściągana i mężczyzna nie będzie miał okazji jej widzieć, w kobiecie sama świadomość tego, że ma założoną seksowną bieliznę, działa jak afrodyzjak. Dodaje to pewności siebie. Kiedy mężczyzna zobaczy piękną, seksowną bieliznę oszaleje. Działa to na nich ogromnie. Warto pamiętać, że doznania będą większe dla obu stron. Warto więc zakupić elegancki komplet.

Czerwone paznokcie

Czerwone paznokcie również robią wrażenie na mężczyznach. Jest to niepodważalne. Ważne, aby paznokcie nie były przesadnie długie. Mogą być nieco przedłużone, jednak długie, czerwone szpony mogą zdziałać więcej szkód, niż zysków.

Rozpuszczone włosy

Mężczyźni kochają rozpuszczone włosy. Bez względu, czy dana kobieta jest brunetką, czy blondynką, rozpuszczone włosy sprawiają, że kobieta wygląda jak anioł. To prawdziwy atut płci żeńskiej i warto go podkreślać. Należy pamiętać, aby włosy były podcięte i nawilżone. Suche włosy mogą sprawić, że całość będzie wyglądała nieestetycznie, a wręcz odstraszająco.

Biżuteria

Subtelna biżuteria przyciąga wzrok. Błyskotki są ważne w ubiorze. Kobiety z pewnością dobrze wykorzystują fakt, że biżuteria wygląda na nich fenomenalnie. Nie można jednak stroić się niczym choinka. Biżuteria ma być delikatna i klasyczna.

Nieco mocniejszy makijaż

Dzięki makijażowi kobieta wygląda zupełnie inaczej. Ważne, aby nie był on przesadzony. Zbyt mocno podkreślone oczy mogą przerazić partnera.

Share This Post

Post Comment